CPF227K400FKE14 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CPF227K400FKE14
  • Производитель
    Vishay Intertechnology
  • Описание
    Vishay Intertechnology CPF227K400FKE14 Power Rating: 2W Resistance: 27.4kohm Resistance Tolerance: ?‚?± 1% Resistor Element Material: Metal Film Series: CPF Temperature Coefficient: ?‚?± 100ppm/?‚?°C Voltage Rating: 350V